Marks & Spencer
Mini obleka z izpostavljenim pasom in dekorativnim vezanjem iz čistega bombaža Marks & Spencer črna
Mini obleka z izpostavljenim pasom in dekorativnim vezanjem iz čistega bombaža Marks & Spencer črna
Kariasta nabrana krožna midi obleka s živčkom Marks & Spencer rjava
Kaftan mini obleka iz čiste bombaže z dekorativnim vezan Marks & Spencer črna
Midi srajčna obleka z visokim deležem bombaže in примесью lanu Marks & Spencer bela
Kaftan mini obleka iz čiste bombaže z dekorativnim vezan Marks & Spencer bela
Tekoče mini obleke z visokim deležem lanu in profiliranim robom Marks & Spencer bela
Nabrane mini obleke z nabranými rokavi in visokim deležem lanu Marks & Spencer bela
Proste mini obleke z ovalnim izrezom in visokim deležem lanu Marks & Spencer črna
Kafetanove mini obleke iz čiste bombaže z dekorativnim povezovanjem Marks & Spencer rdeča
Proste mini obleke z ovalnim izrezom in visokim deležem lanu Marks & Spencer kremna
Kaftan midi obleka s potiskom in poudarjenim pasom iz čiste bombažne tkanine Marks & Spencer pisana
Prugasta mini bombažna obleka z visokim deležem bombažne tkanine Marks & Spencer rdeča
Prugasta mini bombažna obleka s visokim deležem bombažne tkanine in čolnom izrezom Marks & Spencer mornarsko modra
Midi oblikovana obleka s čipkanimi prorezy Marks & Spencer črna
Nabrana midi obleka s cvetličnim tiskom in vezanjem Marks & Spencer zelena
Okrogla midi obleka na naramnicah s podeljenim okrasom in kvadratnim izrezom Marks & Spencer zelena
Tekoča denimova mini majičnega kroja obleka iz čistega bombaža Marks & Spencer mornarsko modra
Denimova zapenjiva midi obleka s poudarjenim pasom Marks & Spencer mornarsko modra
Zapenjiva srajčna midi obleka Marks & Spencer smetanova
Raztegljive mini haljine z vezanjem spredaj Marks & Spencer rdeča
Brez rokavov kombineza z vezanjem in visokim sadržajem lana Marks & Spencer mornarsko modra
Maksi haljine s istaknute strukom i naboranim lanom Marks & Spencer rjava
Košuljaste maksi haljine s visokim sadržajem lana i tiskom Marks & Spencer črna
Midi obleka s poudarjenim pasom in V izrezom iz mešanice liocelula Marks & Spencer modra
Rjave obleke s poudarjenim pasom
Obleka z dekoltejem in kratkimi rokavi - bordo Numoco MATILDE
Obleka s kratkimi rokavi in srčastim izrezom - temno modra Numoco MATILDE
NINA Elegantne obleke z ovijačnim izrezom, rokavom in pasom - temna bež s bleščicami
Romantični maksi obleki s cvetličnim motivom na ramenu in razporkom - bež
VERONICA luksuzna dolga obleka s brokatnim akcentom in elegantnim krojem - vijoličasta