Marks & Spencer
Tekoče mini obleke z visokim deležem lanu in profiliranim robom Marks & Spencer bela
Tekoče mini obleke z visokim deležem lanu in profiliranim robom Marks & Spencer bela
Denimova zapenjiva midi obleka s poudarjenim pasom Marks & Spencer mornarsko modra
Črna ženska obleka do kolen ORSAY
Kaftan midi obleka s potiskom in poudarjenim pasom iz čiste bombažne tkanine Marks & Spencer pisana
Rebrasta midi obleka žilnega kroja z visokim deležem bombaža Marks & Spencer črna
Prugasta mini bombažna obleka s visokim deležem bombažne tkanine in čolnom izrezom Marks & Spencer mornarsko modra
Prugasta mini bombažna obleka z visokim deležem bombažne tkanine Marks & Spencer rdeča
Brez rokavov kombineza z vezanjem in visokim sadržajem lana Marks & Spencer mornarsko modra
Midi oblieka tubusnega kroja z visokim deležem bombaža in V izrezom Marks & Spencer črna
Progasta midi obleka tubusnega kroja z visokim deležem bombaža Marks & Spencer črna
Proste mini obleke z ovalnim izrezom in visokim deležem lanu Marks & Spencer kremna
Tekoča denimova mini majičnega kroja obleka iz čistega bombaža Marks & Spencer mornarsko modra
LILA Klasični naborani obleki s kratkim rokavom in pasom - maslena rumena
Trapezne pletene obleke z pasom - olivne z črno-bež vzorcem
SOFIA Metuljaste obleke z vezavo v pasu - bež
Netopirske obleke z izrezom - vinsko rdeča barva z bleščicami
SOFIA metuljaste obleke - rdeče
SOFIA Metuljaste obleke z vezavo v pasu - vinsko rdeča barva
SOFIA Metuljaste obleke s kravato v pasu - pastelno modra
Netopirske obleke z izrezom - črna barva z bleščicami
SOFIA Metuljaste obleke z vezavo v pasu - MOCHA MOUSSE
Vzorčaste športne obleke z žepi in zavezovanjem
296-12 VICTORIA Trapezne obleke brez rokavov z pasom - klasika z modernim pridihom - svetlo modre
SOFIA Metuljaste obleke z vezavo v pasu - vinsko rdeča barva
SOFIA Metuljaste obleke z vezavo v pasu - olivna barva
Netopirske obleke z izrezom - morsko modra barva z bleščicami
SOFIA Metuljaste obleke z vezavo v pasu - čokoladna barva
296-13 VICTORIA Boho obleka s trapeznim vzorcem in sredozemskim tiskom
Obleka z dolgimi rokavi in izrezom - barva Numoco ELVIRA
Netopirske obleke z izrezom - zelena s svetlečimi detajli
SOFIA Metuljaste obleke z vezavo v pasu - rdeče
SOFIA metuljaste obleke - umazano rožnate
Netopirske obleke z izrezom - temno modra s svetlečimi detajli
SOFIA Ženske metuljaste obleke z zadrgo v pasu - mint
SOFIA Metuljaste obleke z zadrgo v pasu - temno modra
Netopirske obleke z izrezom - modra s svetlečimi detajli
SOFIA motýlkové šaty - medová barva
SOFIA metuljaste šaty z vezavo v pasu - cappuccino
SOFIA metuljaste šaty - zelene
Udobne netopirske obleke z dolgimi rokavi - črne
Udobne netopirske obleke z dolgimi rokavi - čokoladne barve
Svetlo modre obleke z pasom
Raztegljive mini haljine z vezanjem spredaj Marks & Spencer rdeča